Aplikace Můj Globus

Mobilní aplikace Můj Globus přináší snadnější a rychlejší přístup k Vašim výhodám a je zcela zdarma.

 1. Přehled Vašich výhod a karta Globus BonusS mobilní aplikací Můj Globus máte stále přehled o svých aktuálních slevových kuponech, nasbíraných peněžních bonusech, dosaženém věrnostním řádu a účtenkách za nákup. Máte zde i Vaši kartu Globus Bonus, se kterou využíváte výhody. Vaši plastovou kartu Globus Bonus můžete využívat už pouze pro placení peněžními bonusy.
 2. Slevové kupony vždy při ruceV aplikaci najdete všechny své slevové kupony. Jak kupony uplatnit se dozvíte v návodu níže.
 3. V mobilní aplikaci najdete všechny své účtenky za nákup. Také vám záleží na životním prostředí? Nastavte si elektronickou účtenku.
 4. Přehled všech akčních nabídekKdykoliv si můžete prohlížet aktuální letáky a jejich kompletní nabídku za výhodné ceny.
 5. Výhodné nabídky Mimi klubuZískáte aktuální přehled o akčních nabídkách Mimi klubu ve svém telefonu. Ještě nejste členem Mimi klubu? Registrovat se můžete jednoduše přímo v mobilní aplikaci.
 6. Služba Scan&GoS mobilní aplikací můžete využívat i službu Scan&Go. Zboží si skenujete vlastním mobilním telefonem a nakupovat můžete rovnou do tašky.
 7. Sdílený nákupní seznamPřipravte si svůj nákupní seznam jednoduše v aplikaci. Pak ho můžete sdílet s celou rodinou a také zobrazit při nákupu ve skeneru služby Scan&Go.
 8. Ověření cen / vyhledání informací o produktu Hledáte informace o konkrétním produktu nebo si nejste jisti aktuální cenou? Vyhledejte ho podle názvu nebo naskenováním čárového kódu a zkontrolujte jeho aktuální cenu.
 9. Online objednávka jídla a pekařských výrobků Vyberte si z každodenní nabídky teplých jídel z Restaurace Globus nebo z nabídky pečiva, dortů a zákusků ručně vyráběných v Globusu a nechte si objednávku připravit předem.
 10. Samoobslužné tankování Načtete QR kód na vybraném samoobslužném stojanu, zvolíte maximální částku, za kterou chcete natankovat, zaplatíte kartou přímo z mobilu, natankujete a bez čekání odjedete.

Do mobilní aplikace Můj Globus se přihlásíte naskenováním Vaší karty Globus Bonus nebo přihlašovacími údaji jako do Vašeho účtu Globus Bonus. Ještě nemáte přihlašovací údaje? Jednoduše si je vytvořte.

TIP Pro snazší přihlášení doporučujeme, abyste si zkontrolovali své údaje v Nastavení účtu. V případě problémů s přihlášením zavolejte na bezplatnou infolinku 800 241 242.
Více informací na www.mujglobus.cz

Jak uplatníte kupony
z mobilní aplikace Můj Globus?

 1. V aplikaci vyberete opakovatelný kupon, který chcete využít.
 2. Kliknete na tlačítko Aktivovat a můžete vyrazit na nákup.
 3. Na pokladně naskenujte kartu Globus Bonus a sleva se Vám automaticky uplatní
 4. Jednorázové kupony se Vám zobrazí na monitoru pokladny. Sami si zvolíte, zda chcete kupon uplatnit nebo ho využijete až při dalším nákupu.

Stáhnout aplikaci Můj Globus zcela zdarma.