Aplikace Můj Globus

Mobilní aplikace Můj Globus přináší snadnější a rychlejší přístup k Vašim výhodám a je zcela zdarma.

  1. Přehled Vašich výhod a karta Globus BonusS mobilní aplikací Můj Globus máte stále přehled o svých aktuálních slevových kuponech a nasbíraných peněžních bonusech. Máte zde i Vaši kartu Globus Bonus, se kterou využíváte výhody.Vaši plastovou kartu Globus Bonus můžete využívat už pouze pro placení peněžními bonusy.
  2. Nemusíte tisknout své slevové kuponyStačí mít nainstalovanou aplikaci Můj Globus a většinu slevových kuponů pak uplatníte přímo z Vašeho telefonu. Návod na uplatnění kuponů najdete níže.
  3. Přehled všech akčních nabídekKdykoliv si můžete prohlížet aktuální letáky a jejich kompletní nabídku za výhodné ceny.
  4. Služba Scan&GoS mobilní aplikací můžete využívat i službu Scan&Go. Zboží si skenujete vlastním mobilním telefonem a nakupovat můžete rovnou do tašky.
  5. Sdílený nákupní seznamPřipravte si svůj nákupní seznam jednoduše v aplikaci. Pak ho můžete sdílet s celou rodinou a také zobrazit při nákupu ve skeneru služby Scan&Go.

Do mobilní aplikace Můj Globus se přihlásíte naskenováním Vaší karty Globus Bonus nebo přihlašovacími údaji jako do Vašeho účtu Globus Bonus. Ještě nemáte přihlašovací údaje? Jednoduše si je vytvořte.

TIP Pro snazší přihlášení doporučujeme, abyste si zkontrolovali své údaje v Nastavení účtu. V případě problémů s přihlášením zavolejte na bezplatnou infolinku 800 241 242.
Více informací na www.mujglobus.cz

Jak uplatníte kupony
z mobilní aplikace Můj Globus?

  1. V aplikaci vyberete kupon, který chcete využít.
  2. Kliknete na tlačítko Uplatnit kupon.
  3. Dočasně zobrazený čárový kód ukážete na pokladně pro naskenování. U pokladny Scan&Go si čárový kód naskenujete sami.

Stáhnout aplikaci Můj Globus zcela zdarma.