800 241 242

Infolinka Globusu je tu pro vás zdarma

Pro rychlejší vyřízení vašeho dotazu uvádějte číslo své Globus Bonus karty.
  V případě ztráty vaší karty nás navštivte osobně v informačním centru hypermarketu Globus, kde bude ztracená karta zablokována.

Nenašli jste informace, které hledáte?

Zkuste si přečíst nejčastější otázky a odpovědi.

Napište nám

V případě jakýchkoli dotazů, stížností nebo připomínek nás můžete kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře. Váš požadavek bude zpracován nejpozději do 48 hodin.


Souhlasím, aby společnost Globus ČR, v.o.s. se sídlem Praha 9 - Čakovice, Kostelecká 822/75, PSČ 196 00, IČO: 634 73 291 (dále jen „Globus"), jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, EAN zákaznické karty a telefonní číslo nebo e-mailová adresa, a to za účelem zpracování a zodpovězení mého dotazu. Tento souhlas uděluji na dobu do poskytnutí odpovědi na můj dotaz, nejdéle však na dobu 2 měsíců, resp. do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat. Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Vámi výše poskytnuté osobní údaje budou zpracovány společností Globus ČR, v.o.s. se sídlem Praha 9 - Čakovice, Kostelecká 822/75, PSČ 196 00, IČO: 634 73 291 (dále jen „Globus"), jakožto správcem osobních údajů. Výše poskytnuté osobní údaje budou zpracovány za účelem zpracování a zodpovězení Vašeho dotazu, který je rovněž důvodem zakládajícím jejich zpracování. Osobní údaje pro výše uvedený účel zpracuje společnost Direct Solutions Pro s.r.o., IČO 06239986, se sídlem Štrossova 291, 530 03 Pardubice, tel. 800 241 242, e-mail info@globus.cz. Další informace o Vašich právech zajišťujících spravedlivé a transparentní zpracování Vašich osobních údajů jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů.


Prohlédněte si
nabídku Mimi Klubu

Desítky zvýhodněných produktů pro rodiny s dětmi do 3 let. Mimi klub je součástí Globus Bonus programu.

Šetřete čas
při nakupování

Služba Scan&Go vám usnadní, zpřehlední a urychlí nakupování ve vybraných hypermarketech Globus.